Octedin

Octedin banner
Problemy skórne
Problemy skórne

Octedin

środek higieniczno-kosmetyczny

Octedin

SPRAY DO HIGIENY I OCZYSZCZANIA SKÓRY O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYBAKTERYJNYCH

  • OCZYSZCZA
  • CHRONI
  • PIELĘGNUJE

Opis

Octedin to płyn w formie spray’u do higieny i oczyszczania skóry. Produkt zawiera wyciąg z nagietka, znany ze swojego działania ochronnego, mentol, który odświeża skórę i pozostawia na niej przyjemne uczucie chłodu oraz oktenidynę – składnik o działaniu antybakteryjnym.

Higiena rąk i ciała jest jednym z niezbędnych elementów służących do utrzymania ciała w dobrej kondycji i zdrowiu, stanowi podstawowy środek ograniczający rozprzestrzenianie się mikroorganizmów. Stąd w przypadku korzystania z miejsc publicznych oraz przebywania poza domem i braku możliwości skorzystania z wody i mydła zaleca się użycie płynu do higieny i oczyszczania skóry.

Octedin polecany jest w celach higienicznych, do ochrony i pielęgnacji, do przemywania, oczyszczania i odświeżania skóry rąk i ciała, np.: w podróży, samochodzie, na siłowni, wycieczce, a także do pielęgnacji podrażnień skóry, np. po goleniu, depilacji, zabiegach kosmetycznych, ukąszeniu owadów, czy skóry ze skłonnością do trądziku.

Skład

Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-35 Castor Oil, Menthol.

Opakowanie

spray
Płyn w sprayu; 50 ml

Sposób użycia

Kto?
Jak?

Kto?+12 lat noworodki donoszone i niemowlęta, dzieci, dorośli
Jak?Octedin należy stosować bezpośrednio na pożądane partie skóry w postaci nierozcieńczonej. Można użyć wacika kosmetycznego.
Pokryć obszar całkowicie i równomiernie, pozostawić na około 1 minutę. Nie spłukiwać! Unikać kontaktu z oczami.

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Okres przydatności PAO – 12 miesięcy po otwarciu.

Producent

Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Więcej: www.octedin.pl

 

BioaronDentosept Complex
FiordaPelafen