Olej rycynowy z aplikatorem Phytopharm

Olej rycynowy z aplikatorem Phytopharm - banner
Pielęgnacja włosów, skóry i paznokci

Olej rycynowy
z aplikatorem
Phytopharm

Produkt kosmetyczny do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci o właściwościach regenerujących, pielęgnujących, natłuszczających i odżywczych.

Olej rycynowy z aplikatorem Phytopharm - opakowanie

Opis

Olej rycynowy wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu są intensywnie odżywione od nasady. Optycznie pogrubia i wydłuża włosy na całej długości, nadając im połysk, dzięki czemu wyglądają zdrowo i promiennie. Produkt poprawia pigmentację włosów, ale również ich stan – włosy sprawiają wrażenie bardziej gęstych i są delikatniejsze w dotyku.

Produkt wykazuje także korzystne działanie na brwi.

Olej rycynowy może być stosowany również na rzęsy. Przy regularnej aplikacji produkt: przyciemnia rzęsy, regeneruje po stosowaniu tuszu lub henny, zagęszcza, hamuje kruszenie oraz wpływa na korę włosa, dzięki czemu zapewnia rzęsom elastyczności i sprężystość.

Olej rycynowy wykazuje korzystny wpływ na paznokcie oraz skórki wokół nich. Zapobiega rozdwajaniu się płytki paznokci, wzmacnia je, dzięki czemu są mniej łamliwe. Dodatkowo nadaje paznokciom i skórkom odpowiedni stopień natłuszczenia, co sprawia, że są bardziej elastyczne i wytrzymałe. Wspomaga ich wzrost poprzez dostarczenie im licznych składników odżywczych. Olej rycynowy działa regenerująco na paznokcie, co jest szczególnie ważne w przypadku płytki zniszczonej w wyniku stosowania manicure hybrydowego.

Produkt może być stosowany na skórę całego ciała, ponieważ wykazuje właściwości pielęgnacyjne, regeneracyjne i natłuszczające.

Zawarta w preparacie witamina E wykazuje dodatkowe działanie pielęgnacyjne. Dzięki swoim odżywczym właściwościom korzystnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie.

INGREDIENTS

Ricinus Communis Seed Oil, Tocopherol

Opakowanie

olej
Olej; 30 ml

Sposób użycia

Za pomocą aplikatora nabrać porcję produktu i nanieść na włosy, brwi, rzęsy, skórę lub paznokcie. Stosowanie masażu w trakcie aplikacji na owłosioną skórę poprawia mikrokrążenie, co wpływa na stymulację mieszków włosowych.

Olej nierafinowany z pierwszego tłoczenia.

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C.

Producent

Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Więcej: naturalniedlaurody.pl

 

BioaronDentosept Complex
FiordaPelafen