Octedin

Octedin banner
Problemy skórne
Problemy skórne

Octedin

środek higieniczno-kosmetyczny

Octedin

SPRAY DO HIGIENY I OCZYSZCZANIA SKÓRY O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYBAKTERYJNYCH

  • OCZYSZCZA
  • CHRONI
  • PIELĘGNUJE

Opis

Octedin to płyn w formie spray’u do higieny i oczyszczania skóry. Produkt zawiera wyciąg z nagietka, znany ze swojego działania ochronnego, mentol, który odświeża skórę i pozostawia na niej przyjemne uczucie chłodu oraz oktenidynę – składnik o działaniu antybakteryjnym.

Higiena rąk i ciała jest jednym z niezbędnych elementów służących do utrzymania ciała w dobrej kondycji i zdrowiu, stanowi podstawowy środek ograniczający rozprzestrzenianie się mikroorganizmów. Stąd w przypadku korzystania z miejsc publicznych oraz przebywania poza domem i braku możliwości skorzystania z wody i mydła zaleca się użycie płynu do higieny i oczyszczania skóry.

Octedin polecany jest w celach higienicznych, do ochrony i pielęgnacji, do przemywania, oczyszczania i odświeżania skóry rąk i ciała, np.: w podróży, samochodzie, na siłowni, wycieczce, a także do pielęgnacji podrażnień skóry, np. po goleniu, depilacji, zabiegach kosmetycznych, ukąszeniu owadów, czy skóry ze skłonnością do trądziku.

Ingredients

Aqua, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-35 Castor Oil, Menthol.

Opakowanie

spray
Płyn w sprayu; 50 ml

Sposób użycia

Kto?
Jak?

Kto?+12 lat noworodki donoszone i niemowlęta, dzieci, dorośli
Jak?Octedin należy stosować bezpośrednio na pożądane partie skóry w postaci nierozcieńczonej. Można użyć wacika kosmetycznego.
Pokryć obszar całkowicie i równomiernie, pozostawić na około 1 minutę. Nie spłukiwać! Unikać kontaktu z oczami.

Warunki przechowywania

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Okres przydatności PAO – 12 miesięcy po otwarciu.

Producent

Phytopharm Klęka S.A., Klęka 1, 63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Więcej: www.octedin.pl

 

BioaronDentosept Complex
FiordaPelafen